SNĚŽÍ...

Zase sněží. Už si ani nepamatuji na den bez sněhu...

... někdy nejde vidět ani na krok, jen bílá nicota všude kolem...


KOMIKS

Myšlenka na komiks O sněhu procitla někdy v zimě roku 2010.

Zatím největší ucelená sbírka nese název 100x O sněhu a jak sám název napovídá, najdete v ní celých 100 jednostránkových příběhů plných ledu a sněhu. Na příbězích k této sbírce se podíleli jako scénáristé Vhrsti, BeeSee, PaTa, Sagaya, Natalis a Marťas. Tady si můžete prohlédnout prvních 50 epizod.

Sbírka 100x O sněhu vyšla v listopadu roku 2013, jako speciální číslo fanzinu BubbleGun.

Inverze je sedmistránkový komiks kreslený pro horrorový speciál fanzinu BubbleGun, který spatřil světlo světa začátkem března 2013. Pod scénářem je podepsán BeeSee.

A BeeSee je taky otcem námětu ke komiksu Hledání Jara, což je 63 stránkový, plnobarevný komiks, který byl dokreslen na podzim roku 2013. Celý rok strávený na tvorbě tohoto komiksu přinesl nejednu omrzlinu, ale dílo se podařilo a teď už čeká jen na své využití.

Od ledna 2014 začala na webzinu Vlčí Bouda vycházet stripová série Sněhulení. Tentokrát se nesetkáme s hlavním hrdinou Jaroslavem, ale podíváme se na svět očima sněhuláků. Tato stripová série je věnována spíše dospělejším čtenářům (15+)

A dalším projektem z rodiny komiksů O sněhu jsou právě se rodící příběhy Zrnka času, které jsou směrovány naopak pro ty nejmenší čtenáře. Bude se jednat o tak trochu popletené historické příběhy... je na co se těšit;)

Na konci roku 2014 se také představil nový horrorový speciál Snolem, opět od autorské dvojice BeeSee/Pata, který vyšel v příloze časopisu Howard - Kreslený strach.